Kuşlar Meclisi / Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları 5 pdf oku indir

tarafından
10
Kuşlar Meclisi / Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları 5 pdf oku indir

Kuşlar Meclisi’nde, Bayan Peregrine’in vesayeti altındaki tuhaf çocuklar, gizemli bir kehanetin peşine düşüyorlar.
 
Jacob Portman’ın dedesinin arkadaşı olan H, son nefesinde, Jacob’tan Noor’u kurtarmasını ve onu, sadece V olarak bilinen hayattaki son gölge avcısına götürmesini ister. Ancak Noor’un peşinde başkaları da vardır. Çünkü o, dünyanın sonunun geleceğini öngören bir kehanette bahsedilen kızdır.
 
Pek az şey ifade eden birkaç ipucunun peşinde bu kehanetin gizemini çözmeye çalışan Jacob ve arkadaşları, bir yandan da V’nin nerede olduğunu bulmak için canla başla çalışmaya başlarlar. Ne var ki V, Amerika’nın kanunsuz döngülerinden birinde saklanmaktadır ve bulunmak gibi bir niyeti yoktur.
 

Kuşlar Meclisi / Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları 5 isimli 360 sayfadan oluşan kitap ; Ransom Riggs tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 20.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kuşlar Meclisi / Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları 5 isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Fırtınada Yanacaksın pdf oku indir başlıklı makalemizde Fırtınada Yanacaksın indir, Fırtınada Yanacaksın oku ve Fırtınada Yanacaksın pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kuşlar Meclisi / Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları 5 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.