Fırtınada Yanacaksın pdf oku indir

tarafından
10
Fırtınada Yanacaksın pdf oku indir

New York’un sessiz sakin kasabası White River’da bir keskin nişancı dehşet saçıyor ve öldürülen polisin telefonuna bir uyarı mesajı geliyor. Kimsenin kimseye güvenmediği soruşturmaya danışmanlık yapması için çağrılan Gurney’in ise elinde gizemli bir nottan başka bir şey yok.
Bir parktaki oyun alanında ayak tabanlarına üç farklı harf dağlanmış iki cesedin bulunmasıyla işler daha da karmaşık bir hal alırken yetkililerin resmi açıklamalarıyla ters düşen Gurney, kasabayı labirent gibi sarmış olaylar silsilesini tek başına çözmeye kararlı. Yaklaşmakta olan fırtına herkesi yakmadan cevaplaması gereken bir soru var: Bu akıldışı bulmacada gözden kaçırdığı şey ne?
 
“John Verdon şaşırtıcı olay örgüsü, katil avı ve akıllıca düşünülmüş karakterler yaratmada kendini kanıtlamış bir usta.”
Publishers Weekly
“Bir bulmacanın parçalarını yerleştirir gibi kitabın son sayfasına dek, katili bulacak olmanın tarifsiz hazzını suç romanlarına özgü gerçekçi gözlemlerle nasıl harmanladığına bakılırsa, bu serinin neden bu kadar popüler olduğunu anlamak zor değil.”
Kirkus Reviews
 

Fırtınada Yanacaksın isimli 528 sayfadan oluşan kitap ; John Verdon tarafından kaleme alınmıştır. KORİDOR YAYINCILIK yayınevinin 26.10.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Fırtınada Yanacaksın isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Aptal Suçlu Sen Değilsin, Kaybeden Biziz. pdf oku indir başlıklı makalemizde Aptal Suçlu Sen Değilsin, Kaybeden Biziz. indir ve Kaybeden Biziz. oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Fırtınada Yanacaksın pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.