Bin Öpücük pdf oku indir

tarafından
10
Bin Öpücük pdf oku indir

USA Today çoksatan yazarı Tillie Cole’dan gözyaşlarınızı tutamayacağınız romantik bir hikâye.
 
Bir öpücük bir an sürer… ama bin öpücük bir ömür boyu… 
Bir oğlan. Bir kız. 
Anında kurulan ve uzun süre kopmayan, ne zamanın ne de mesafenin koparabileceği bir bağ. Sonsuza dek sürecek bir bağ. Ya da öyle olduğuna inanmışlardı. 
On yedi yaşındaki Rune Kristiansen ülkesi Norveç’ten Georgia’daki Blossom Grove kasabasına geri döndüğünde aklında tek bir şey vardı: Ruhunun diğer yarısı olan, onun dönüşünü beklemeye söz veren kız neden bir açıklama dahi yapmadan onu hayatından çıkarmıştı? Rune’un kalbi iki yıl önce, Poppy tek kelime bile etmeden onu terk ettiğinde kırılmıştı. Ancak işin gerçek yüzünü öğrendiğinde, asıl kalp kırıklığını henüz yaşamadığını fark edecekti.  
 

Bin Öpücük isimli 336 sayfadan oluşan kitap ; Tillie Cole tarafından kaleme alınmıştır. YABANCI YAYINLARI yayınevinin 13.02.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Bin Öpücük isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Öyküler pdf oku indir başlıklı makalemizde Öyküler indir, Öyküler oku ve Öyküler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bin Öpücük pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.