Öyküler pdf oku indir

tarafından
10
Öyküler pdf oku indir

İstasyonda kimsecikler yoktu. Sokağın öbür yanında, badem ağaçlarının gölgelediği kaldırımda bir bilardo salonu açıktı sadece. Köy, sıcağın içinde dalgalanıyordu. Kadınla kızı trenden indiler, aralarında çıkan otlar yüzünden döşeme taşları yer yer çatlamaya başlamış bomboş istasyondan çıkıp karşıdaki gölgeli kaldırıma doğru sokağı geçtiler.
 
Gabriel García Márquez’in Hanım Ana’nın Cenaze Töreni, İyi Kalpli Eréndira ve On İki Gezici Öykü derlemelerinden seçilerek resimlendirilen bu altı öykü, çocukken anneannesinin anlattığı masalların üzerinde bıraktığı etkiyi her fırsatta dile getiren Kolombiyalı yazarın zengin imgelemini yansıtıyor.
 
Öyküler’e eşlik eden resimlerin yaratıcısı Carme Solé Vendrell, eserlerini resimlendirmek için Márquez’in izin verdiği tek sanatçı olma özelliğini taşıyor.
 
#büyülügerçekçilik #öykü #çocukluk #yaşlılık #hayal #hayvan #latinamerik
 

Öyküler isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınmıştır. CAN YAYINLARI yayınevinin 21.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Öyküler isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Şık pdf oku indir başlıklı makalemizde Şık indir, Şık oku ve Şık pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Öyküler pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.