Akıntıya Karşı pdf oku indir

tarafından
9
Akıntıya Karşı pdf oku indir

… Oltanın ucundaki balık şöyle dedi: ‘Yem öyle büyü­lü, çekici, gerçek idi ki; nasıl desem gerçekten daha gerçekti. Şimdi şu son nefesimi verirken itiraf edi­yorum: “Tanrım bunu beklemiyordum’.
*
Elinizdeki kitap sadece şu mektuptaki cümle yüzün­den kaleme alınmıştır desem yeridir. Çağdaş Küre­sel Medeniyet’in (O iki asırdan beri peşine düşüp yetişmeye çalıştığımız muasır medeniyet) insanlığı getirdiği son durak burasıdır.
 
Mustafa Kutlu’nun gazete yazılarından derleyerek yazdığı yeni eseri toplumumuzun tüm sorunlarına, eksiklerine, nereden nerelere gelindiğine ışık tutarken, çözümlerini de kelimelerinin arasında ilgililere sunuyor.
 

Akıntıya Karşı isimli 147 sayfadan oluşan kitap ; Mustafa Kutlu tarafından kaleme alınmıştır. DERGAH YAYINLARI yayınevinin 19.03.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Akıntıya Karşı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Hayatını Değiştirmelisin Rainer Maria Rilke ve Auguste Rodin’in Hikayesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Hayatını Değiştirmelisin Rainer Maria Rilke ve Auguste Rodin’in Hikayesi indir, Hayatını Değiştirmelisin Rainer Maria Rilke ve Auguste Rodin’in Hikayesi oku ve Hayatını Değiştirmelisin Rainer Maria Rilke ve Auguste Rodin’in Hikayesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Akıntıya Karşı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.