Define Adası pdf oku indir

tarafından
9
Define Adası pdf oku indir

Define Adası’nın bugün dünya edebiyatının en “klasik” klasiklerinden biri olmasının temelinde, olağandışı bir macera öyküsü anlatmasının ötesinde, insan davranışlarının ardında yatan çelişkili yönleri, insan ruhunun çapraşıklığını olanca derinliğiyle gözler önüne serişi yatar.
 
Dr. Jekyll ve Mr. Hyde Robert Louis Stevenson’ın gece düşlerinin, karabasanlarının bir ürünü ise, Define Adası da gündüz düşlerinin yaratısıdır. Üvey oğlu Lloyd’la aralarında bir oyun olarak doğan bu serüven romanı o gün bugündür yediden yetmişe tüm okurları büyülemeye devam ediyor. Pek çok okur da imgelemindeki “korsan imgesi”ni Stevenson’ın bu romanındaki karakterlere, özellikle de omzundaki papağanı ve tahta bacağıyla Kaptan Silver’a borçludur.
 
#dünyaklasikleri #ingilizklasikleri #define #korsan #deniz #macera #insanruhu
 

Define Adası isimli 280 sayfadan oluşan kitap ; Robert Louis Stevenson tarafından kaleme alınmıştır. CAN YAYINLARI yayınevinin 03.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Define Adası isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Gönül Bir Yel Değirmenidir Sevda Öğütür pdf oku indir başlıklı makalemizde Gönül Bir Yel Değirmenidir Sevda Öğütür indir, Gönül Bir Yel Değirmenidir Sevda Öğütür oku ve Gönül Bir Yel Değirmenidir Sevda Öğütür pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Define Adası pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.