Gönül Bir Yel Değirmenidir Sevda Öğütür pdf oku indir

tarafından
12
Gönül Bir Yel Değirmenidir Sevda Öğütür pdf oku indir

Toplumsal ahlakı özgün üslubuyla eserlerinde irdeleyen Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın Gönül Bir Yel Değirmenidir Sevda Öğütür adlı romanında Şadan Bey, çapkın ve zevkine düşkün bir adamdır. Anne ve babası tarafından hovardalığı bırakır umuduyla Sabiha Hanım’la evlendirilir. Sabiha’nın kendisinden çok daha zeki ve entelektüel oluşu Şadan Bey’de aldatma fikrini tetikler. Karısını aldatarak zekâsını alt edecek ve evliliğinde kendisini Sabiha’yla eşitleyecektir. Fakat olaylar planladığından çok daha farklı gelişir ve ikili ilişkilerin zayıf yanları, aldatma ve ikiyüzlülük üzerine eğlenceli bir macera romanı ortaya çıkar. Hüseyin Rahmi’nin nüktedan dili, insan ilişkilerine alaycı yaklaşımı Gönül Bir Yeldeğirmenidir Sevda Öğütür’de de okurun karşısına çıkar.
 

Gönül Bir Yel Değirmenidir Sevda Öğütür isimli 248 sayfadan oluşan kitap ; Hüseyin Rahmi Gürpınar tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 28.11.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Gönül Bir Yel Değirmenidir Sevda Öğütür isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kaygının Karşı Yakası pdf oku indir başlıklı makalemizde Kaygının Karşı Yakası indir, Kaygının Karşı Yakası oku ve Kaygının Karşı Yakası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gönül Bir Yel Değirmenidir Sevda Öğütür pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.