Zihnin Efendisi pdf oku indir

tarafından
10
Zihnin Efendisi pdf oku indir

Hayat bir müzik aleti gibidir. Bu müzik aletini kullanmasını bilirsek, çıkardığımız ses ilahi orkestra ile uyumlu olacaktır. İşte bu uyumu yakalayabilmemiz için, bize verilmiş en önemli parçalardan biridir zihin.

Zihin altı hayvani, zihin insani, zihin ötesi ile ilahidir. İlahi olan düzlemde yaşamak istiyorsak zihnin kölesi değil efendisi olmalıyız.

“İçimdeki efendiyi fark etmez ve onunla zihnimi yöneterek huzuru yaşamak istiyorum, ama nasıl?” sorusunu sen de kendine soruyorsan, bu kitapta ihtiyacın olan cevabı bulacaksın.

Zihnin efendisi olmak isteyen güzel insan, gerekli şifreler ve anahtarlar artık elinde.

Şimdi o efendiyi uyandırma vakti…

Sevgili dostum, gizli hazinene sahip çıktığın için, şifreleri adın gibi öğrendiğin için, bu şifrelerle muazzam kapılardan girdiğin için sana minnettarım.
 

Zihnin Efendisi isimli 222 sayfadan oluşan kitap ; Halil Ata Bıçakçı tarafından kaleme alınmıştır. KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 01.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Zihnin Efendisi isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Zihnin Efendisi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.