Kişisel Ataleti Yenmek pdf oku indir

tarafından
29
Kişisel Ataleti Yenmek pdf oku indir

Başarmayı istediğiniz ve başarabileceğinize inandığınız hedeflerinizi düşünün. Bu amaçlarınızı gerçekleştirmek için neler yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bunları niçin yapmanız gerektiğini de biliyorsunuz. Bunları yapmamakla neler kaybettiğinizi, yaparsanız neler kazanacağınızı da biliyorsunuz. Buna karşın niye yapmıyorsunuz?

Sizi durduran ne?Sizi durduran faktör, ‘ATALET’tir.Atalet, kısaca ‘eylemsizlik hali’ demektir. Kişisel, kurumsal ve toplumsal düzeyde yoğun ve yaygın olarak atalet hali yaşadığımız bir gerçektir. Bu kitap, ataleti her yönüyle inceleyen bir eserdir.Dizinin tüm kitapları:

1-Kurumsal Ataleti Yenmek
2-Ulusal Ataleti Yenmek
 

Kişisel Ataleti Yenmek isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Mümin Sekman tarafından kaleme alınmıştır. ALFA YAYINLARI yayınevinin 28.01.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kişisel Ataleti Yenmek isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Terapi Odasında İyileşen İlişkiler pdf oku indir başlıklı makalemizde Terapi Odasında İyileşen İlişkiler indir, Terapi Odasında İyileşen İlişkiler oku ve Terapi Odasında İyileşen İlişkiler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kişisel Ataleti Yenmek pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.