Ey Travma Bizden Uzak Dur! pdf oku indir

tarafından
19
Ey Travma Bizden Uzak Dur! pdf oku indir

Çocuğunuzun acılarını, sevinçlerini ve korkularını nasıl anlarsınız?
Travmaya karşı direnç geliştirecek basit adımları biliyor musunuz?
Oyun, sanat ve şiirle çocuğunuzun direncini travmaya karşı nasıl onarırsınız?
Çocuğunuzu cinsel istismardan nasıl korursunuz?
Ayrılık, boşanma ve yas sürecinde çocuklarınıza nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Çocuklar günlük hayatta sıkıntılar yaşayabilirler; oyun oynarken düşerler, parmaklarını kapıya sıkıştırırlar… Bazen de daha ağır durumlarla karşılaşabilirler; yakınlarını kaybederler, şiddete maruz kalırlar…

Bunların hepsi derin travmalara neden olabilir. Travma hayatın bir gerçeği; bazen ne yaparsak yapalım onları travmatik olaylardan uzak tutamayız.

İşte bu kitap çocukların günlük hayatta yaşadıkları sıkıntılar, yenilgiler ve zaferlerle başa çıkabilmeleri için anne babalara yol gösteriyor. Yaşadıkları korkutucu ve sarsıcı olaylardan sonra çocukların “toparlanmalarına” yardımcı olacak, basit ama güçlü çözümler öneriyor.
 

Ey Travma Bizden Uzak Dur! isimli 248 sayfadan oluşan kitap ; Peter A. Levine tarafından kaleme alınmıştır. DOĞAN KİTAP yayınevinin 22.05.2014 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Ey Travma Bizden Uzak Dur! isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Cezasız Eğitim pdf oku indir başlıklı makalemizde Cezasız Eğitim indir, Cezasız Eğitim oku ve Cezasız Eğitim pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ey Travma Bizden Uzak Dur! pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.