Kara Kedi pdf oku indir

tarafından
9
Kara Kedi pdf oku indir

Edgar Allan Poe’nun gizemli, sıra dışı hikâyelerinden biri Kara Kedi. Alışılmışın dışındaki olay örgüsüyle, neredeyse kriminal düzeyde detaylı bir cinayet kurgusu okuyacaksınız. Cana kıymanın zorluğu şöyle dursun, ruhunda cinayetin azabını hiç duymayan kahramanımız da yaşadıklarına inanmakta zorluk çeker. Kara Kedi’nin darağacına dönüşümü yine de onu etkileyecektir: “Başta dikkatimi çekmemişti. Lakin zamanla bu tüyler gözümde belirli bir şekle bürünmeye başladı. Bu figür, tüylerimi diken diken eden, beni nefrete boğan, korkudan deliye döndüren, olmaya yeltendiğim canavardan kurtulmak istememe sebep o korkunç şey; bir darağacıydı!”

Kara Kedi’nin yanı sıra bu derlemede Poe’nun; “Metzengerstein”, “Doktor Katran ve Profesör Tüy’ün Sistemi”, “Sıradağların Öyküsü” ve “Randevu” adlı dört hikâyesine daha yer veriliyor.
 
 

Kara Kedi isimli 72 sayfadan oluşan kitap ; Edgar Allan Poe tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 21.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kara Kedi isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Aşk Hipotezi pdf oku indir başlıklı makalemizde Aşk Hipotezi indir, Aşk Hipotezi oku ve Aşk Hipotezi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kara Kedi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.