Dua Engel Tanımaz – Fatma pdf oku indir

tarafından
16
Dua Engel Tanımaz – Fatma pdf oku indir

“Hacı olduğumu duyanlar beni şöyle boydan aşağı süzdükten sonra şaşkınlıkla bana; “Sen bu halinle hacca nasıl gittin?” diyorlar, ben de tebessümle; “Çok kolay, herkes gibi uçakla” diyorum.
Ve insanların beni en güldüren sorusu şu oluyor: “Ama sen yürüyemiyorsun?” Çoğu zaman gülerek “Çok mu belli oluyor?” derim.
İnsanlar bana diyorlar ki; “Oturduğun yerden bizden daha çok koşturuyorsun Fatma!” Ben de diyorum ki; “Eee, ben ayaklarımı önden boşa yollamadım.’’”
 

Dua Engel Tanımaz – Fatma isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Ahmet Bulut tarafından kaleme alınmıştır. TİMAŞ YAYINLARI yayınevinin 21.06.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Dua Engel Tanımaz – Fatma isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Zamanın Şarkısı Çocuk Dürbünüyle Denemeler pdf oku indir başlıklı makalemizde Zamanın Şarkısı Çocuk Dürbünüyle Denemeler indir, Zamanın Şarkısı Çocuk Dürbünüyle Denemeler oku ve Zamanın Şarkısı Çocuk Dürbünüyle Denemeler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dua Engel Tanımaz – Fatma pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.