Türkleşmek, İslamlaşmak, Muasırlaşmak (Günümüz Türkçesiyle) pdf oku indir

tarafından
19
Türkleşmek, İslamlaşmak, Muasırlaşmak (Günümüz Türkçesiyle) pdf oku indir

Türkleşmek, İslamlaşmak, Muasırlaşmak, Ziya Gökalp’ın, Türkçülerin gayesinin muasır bir İslam Türklüğü olduğunun altını çizdiği ve bu kavramlara geniş açıklamalar getirdiği eseridir. Üç cereyanın da gerekliliğini ortaya koyan Gökalp, okullarda öğretilen terbiye metotlarında takip edilen gayelerin de Türklük, İslamlık ve Muasırlık olduğunu belirtir.
 

Türkleşmek, İslamlaşmak, Muasırlaşmak (Günümüz Türkçesiyle) isimli 72 sayfadan oluşan kitap ; Ziya Gökalp tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 29.03.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Türkleşmek, İslamlaşmak, Muasırlaşmak (Günümüz Türkçesiyle) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Haşhaşiler Gizli Bir Örgütün Tarihi pdf oku indir başlıklı makalemizde Haşhaşiler Gizli Bir Örgütün Tarihi indir, Haşhaşiler Gizli Bir Örgütün Tarihi oku ve Haşhaşiler Gizli Bir Örgütün Tarihi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Türkleşmek, İslamlaşmak, Muasırlaşmak (Günümüz Türkçesiyle) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.