Mieko ve Beşinci Hazine pdf oku indir

tarafından
18
Mieko ve Beşinci Hazine pdf oku indir
1945 yılında Japonya’nın Nagazaki şehrine atom bombası atıldığında, Mieko’nun kasabası harabeye döner. O ve ailesi hayatta kaldıkları için şanslıdır ama Mieko, elinden çok kötü yaralanmıştır.
Onun gibi hat yapmayı çok seven bir kız için kâbustur bu… Artık yaralı eliyle fırçayı bile tutamamaktadır…

Öğretmeni, bir keresinde Mieko’ya ‘kalbindeki güzelliğin’ onun ‘beşinci hazinesi’ olduğunu söylemiştir.
Ve şimdi Mieko, bu hazineyi sonsuza dek kaybettiğini düşünmektedir. Ailesi Mieko’yu büyükannesiyle büyükbabasının yanına yollayınca, Mieko orada başka bir okula gitmek zorunda kalır. Arkadaşları eliyle alay edince, üzüntüsü bir kat daha artar ama cesaretini yitirmez. Mieko, zaman ve sabrın her şeyin ilacı olduğunu, hatta beşinci hazinesini yeniden bulmasını bile sağlayabileceğini yaşayarak öğrenecektir.
 

Mieko ve Beşinci Hazine isimli 100 sayfadan oluşan kitap ; Eleanor Coerr tarafından kaleme alınmıştır. BEYAZ BALİNA YAYINLARI yayınevinin 15.02.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Mieko ve Beşinci Hazine isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan İstanbul İstanbul pdf oku indir başlıklı makalemizde İstanbul İstanbul indir, İstanbul İstanbul oku ve İstanbul İstanbul pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mieko ve Beşinci Hazine pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.