Çiğ Köfte Operasyonu / Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar pdf oku indir

tarafından
10
Çiğ Köfte Operasyonu / Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar pdf oku indir

“Yumurta çok güzel Mesut. Dün aldım. Gezen tavuk yumurtasıymış. Biraz pahalı ama çok lezzetli.”

“Höh! Bu ne ya? Tavuğun gezi masraflarını da bizden alıyorlar! Nereden bileceğiz gezip gezmediğini hayvanın? Yumurtanın üzerinde kaç kilometre yaptığı mı yazıyor?”
 

Merhaba arkadaşlar!
Yukarıda konuşan kişi babam. Gördüğünüz gibi muhteşem(!) bir ticari zekâsı var. Şimdiye kadar el atmadığı bir tek çiğ köfte sektörü kalmıştı. Maalesef o da oldu. Ama işler öyle bir karıştı ki sormayın!
Çiğ köfteden nasıl bir hikâye çıkar diye düşünüyorsanız size şu kadarını söyleyeyim; başımıza gelenleri pişmiş tavuk görse haline şükreder. O derece yani!
Siz şimdi en iyisi kitabı çevirip ilk sayfadan bir ısırık alın. Tadı damağınızda kalacak, inanın.
 

Çiğ Köfte Operasyonu / Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Salih Uyan tarafından kaleme alınmıştır. CARPE DİEM KİTAP yayınevinin 07.07.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Çiğ Köfte Operasyonu / Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Tekne Kazıntısı pdf oku indir başlıklı makalemizde Tekne Kazıntısı indir, Tekne Kazıntısı oku ve Tekne Kazıntısı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çiğ Köfte Operasyonu / Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.