Tekne Kazıntısı pdf oku indir

tarafından
18
Tekne Kazıntısı pdf oku indir

“Tekne Kazıntısı” İsmet Özel’in Türk yazısı ile neşrolunan çift kapaklı sekizinci kitabıdır.
 
Bir mü’min gözünde zindan olduğu hiçbir zaman aklımdan çıkmayan dünyada kaç günüm kaldıysa üzerinde yaşadığım topraklara ve birlikte yaşadığım insanlara borçlu olduğumu ve bu borcu çektiğim bunca sıkıntıya rağmen ödeyememiş olduğumu bilerek yaşıyorum. Türk topraklarında ömür tüketmenin çamurda yüzmeğe eşdeğer olduğu zihnime çakılıdır. Eğer Allah bana hidayet nasip etmeseydi aynı görüşü ileri sürecek miydim? Büyük bir ihtimalle hayır. Eğer günü gelip de bir gün Müslümanlığımı idrak etmeseydim Türk olmamdan gelen gücün diyar-ı Rûm’un İslamlaştırılmasından ve bu topraklar üzerindeki hâkimiyete göz diken Haçlı ordularının defaâtle İslâm askerleri tarafından mağlup edilmesinden doğduğunu anlayamayacak ve Türkler olarak yazımızın elimizden alınmasının düpedüz İslâm düşmanlığı olduğuna akıl erdiremeyecektim.
 

Tekne Kazıntısı isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; İsmet Özel tarafından kaleme alınmıştır. TİYO YAYINLARI yayınevinin 03.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Tekne Kazıntısı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Altıncı Koğuş (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Altıncı Koğuş (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Altıncı Koğuş (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Altıncı Koğuş (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tekne Kazıntısı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.