Kur’an ve Modern Bilim Uyumlu mu Uyumsuz mu? pdf oku indir

tarafından
40
Kur’an ve Modern Bilim  Uyumlu mu Uyumsuz mu? pdf oku indir

Big bang ve evrenin genişlemesinden dünyanın şekline, okyanuslardan biyolojik keşiere… Zâkir Naik, insanoğlunun yüzyıllardan beri örtüsünü adım adım araladığı bilim dünyasında, Kur’an’ın bilimsel doğrularla iç içeliğini gözler önüne seren bir yolculuğa çıkıyor. Fizyoloji, biyoloji, antropoloji ve başka bilim dallarının tespitlerinin Kur’an’ın haber verdiği hakikatleri gün yüzüne çıkardığını söylüyor ve uzmanların tespitlerini aktarıyor. Kendisi de bir tıp doktoru olan Naik, Kur’an’ın ilâhî kökenine ilişkin Müslüman inancının, yerleşik bilimsel bulgular ışığında tarafsız bir tahlilini yapıyor.
 

Kur’an ve Modern Bilim
Uyumlu mu Uyumsuz mu? isimli 72 sayfadan oluşan kitap ; Zakir Naik tarafından kaleme alınmıştır. İDRAK YAYINLARI yayınevinin 25.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kur’an ve Modern Bilim
Uyumlu mu Uyumsuz mu? isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kudüs Her Müslümanın Ortak Davası pdf oku indir başlıklı makalemizde Kudüs Her Müslümanın Ortak Davası indir, Kudüs Her Müslümanın Ortak Davası oku ve Kudüs Her Müslümanın Ortak Davası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kur’an ve Modern Bilim Uyumlu mu Uyumsuz mu? pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.