Pembe İncili Kaftan pdf oku indir

tarafından
12
Pembe İncili Kaftan pdf oku indir

Ömer Seyfettin, konusunu günlük olaylardan, hatıralardan, tarih, masal ve efsanelerden alan etkileyici hikâyeler yazmıştır. Ömer Seyfettin okumaları, yetişme çağındaki nesillere tarihsel perspektife sahip bir bilinç ve dil zevki kazandırır.

Ömer Seyfettin, Pembe İncili Kaftan hikâyesinde, Osmanlı’yla rekabete kalkışan Şah İsmail’e karşı devletin onur ve saygınlığını özenle temsil edecek bir elçi gönderilişini konu alır. Büyük bir fedakârlıkla donatılan elçilik heyeti, dillere destan bir pembe incili kaftanla Şah İsmail’in huzuruna çıkar.
 
 

Pembe İncili Kaftan isimli 71 sayfadan oluşan kitap ; Ömer Seyfettin tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 10.04.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Pembe İncili Kaftan isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Efsuncu Baba pdf oku indir başlıklı makalemizde Efsuncu Baba indir, Efsuncu Baba oku ve Efsuncu Baba pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Pembe İncili Kaftan pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.