Bir Ölünün Defteri (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

tarafından
4
Bir Ölünün Defteri (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Türk edebiyatının büyük ismi Halid Ziya Uşaklıgil’in Bir Ölünün Defteri başlıklı eseri Servet-i Fünûn dönemi romanlarının şekillenmesi açısından oldukça önemli bir eser. Yazarın aile hayatındaki acı kayıpları ve çocukluğunda karşılaştığı 93 Harbi’nin en belirgin hatıralarını taşıyan bu romanda, okuyucu kendini bir hüzün sarmalında buluyor.
Nigâr ve Vecdi, Beylerbeyi’ndeki bir yalıda birlikte büyürler. Nigâr babasını, Vecdi ise annesini küçük yaşta kaybetmiştir. Vecdi’nin okuldan arkadaşı Hüsam, sık sık arkadaşlarının yalısına gelerek ailenin bir parçası olmaya başlamıştır. Vecdi, Nigâr ve Hüsam arasındaki bu aşk üçgeninde, okuyucular kendilerini Vecdi’nin yerine koyacak ve Vecdi’nin Hüsam’a hitap ederek yazdığı hatıra defterinin her sayfasında dostluğun, sabrın ve aşkın çelişkileriyle karşılaşacaklar.
 

Bir Ölünün Defteri (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Halid Ziya Uşaklıgil tarafından kaleme alınmıştır. KARBON KİTAPLAR yayınevinin 24.05.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Bir Ölünün Defteri (Cep Boy) (Tam Metin) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Amok Koşucusu (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Amok Koşucusu (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Amok Koşucusu (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Amok Koşucusu (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Ölünün Defteri (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.