Kızılderili Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

tarafından
7
Kızılderili Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Yazar Egerton R. Young, Kızılderili Masalları’nı Büyük Sef Canoe’dan bizzat dinleyerek derlediğini söyler. Erdemli olma ve sezgilerine güvenme üzerine inşa edilen bu anlatıları bir kurguyla harmanlar. Çadırlarda, sisli dağların eteğinde nesilden nesile aktarılan bu masallar vesilesiyle Kızılderili mitolojisinin önemli bir ögesi olan Nanahboozhoo ile tanışacaksınız. Kırlangıçların, boz kurtların, arıların ve daha nicelerinin maceralarına dahil olurken iyi ruhların dumanlarının taşıdığı güzel haberleri duyumsayacaksınız. Hastalıkların kaynağını öğrenecek, yeni dünyanın kurulusuna da Kızılderili Masalları ile şahit olacaksınız.
 

Kızılderili Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; tarafından kaleme alınmıştır. KARBON KİTAPLAR yayınevinin 14.08.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kızılderili Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Satranç Oynayan Derviş pdf oku indir başlıklı makalemizde Satranç Oynayan Derviş indir, Satranç Oynayan Derviş oku ve Satranç Oynayan Derviş pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kızılderili Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.