Mutlu Beyin Mutluluk Hormonlarınızı Yönetin pdf oku indir

tarafından
10
Mutlu Beyin  Mutluluk Hormonlarınızı Yönetin pdf oku indir

Hormonların hayatımızdaki yerinin farkında mıyız? Serotonin, dopamin, oksitosin ve endorfin hormonlarının her biri ne işe yarıyor? Bu mutluluk kimyasallarını doğal yöntemlerle nasıl salgılayabiliriz? Stres hormonu olarak bilinen kortizolü alt edebilir miyiz? Alışkanlıkları değiştirmek neden bu kadar zor? Beyninizin nasıl çalıştığını öğrenmeye hazır mısınız?
California State Üniversitesi’nde öğretim görevlisi, Inner Mammal Enstitüsü’nün kurucusu Loretta Graziano Breuning, insan motivasyonu hakkındaki genel geçer kuramları reddediyor ve memeli beyni üstüne yaptığı çalışmalarıyla tanınıyor. İnsanların kendi hormonlarını tanıyarak ve içindeki memeliyi anlayarak mutluluğa ulaşabileceğine inanıyor.
Mutluluk… Dört beyin kimyasalından geliyor ve Mutlu Beyin size “mucize çözümler” yerine kalıcı bir eylem planı sunuyor. Kendinizi tanımanızı sağlıyor ve 45 günde istediğiniz değişimi yaratmanızın yollarını gösteriyor.
 

Mutlu Beyin
Mutluluk Hormonlarınızı Yönetin isimli 198 sayfadan oluşan kitap ; Loretta Graziano Breuning tarafından kaleme alınmıştır. AGANTA KİTAP yayınevinin 15.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Mutlu Beyin
Mutluluk Hormonlarınızı Yönetin isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Mutlu Beyin Mutluluk Hormonlarınızı Yönetin pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.