Uzak Tepeler pdf oku indir

tarafından
13
Uzak Tepeler pdf oku indir

Japon asıllı İngiliz yazar Ishiguro, ilk romanı Uzak Tepeler’de büyük toplumsal dönüşümlerin bireyler üzerindeki yıkıcı etkisini, görev duygusu ile özgürlük arzusu arasındaki çatışmayı ve modern çağda kimlik arayışını ustalıkla anlatıyor.

İngiltere’de yalnız başına yaşayan yaşlı Japon kadını Etsuko’nun büyük kızı Keiko intihar eder. Kısa süre sonra Etsuko’nun küçük kızı Niki annesini ziyarete gelir ama anne kız arasındaki duygusal mesafe, Etsuko’nun anılarına gömülmesiyle daha da artar. İkinci Dünya Savaşı’nın bitişinden sonra ilk kocasıyla birlikte Nagazaki’de yaşayan Etsuko, o yıllarda komşusu Sachiko ve onun küçük kızı Mariko’yla kurduğu arkadaşlığı hatırlar. Bugünle ilgili bazı gerçekleri açıklayabilmek için, geçmişin bu dönemini gözden geçirmeye ihtiyacı vardır.
 

Uzak Tepeler isimli 164 sayfadan oluşan kitap ; Kazuo Ishiguro tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 07.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Uzak Tepeler isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Uzak Tepeler pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.