Sistem Çaresiz Eğitim Sizde pdf oku indir

tarafından
18
Sistem Çaresiz Eğitim Sizde pdf oku indir

Y ve Z kuşakları, kitlesel eğitim modelini aktif olarak reddediyorlar.
 
“Kanımca 21. yüzyıl için alternatif eğitim modelleri yakında ortaya çıkacak. Eğitimin geçmişe göre en çok belirsizlik içerdiği bu çağda çocukları dünde kalmış bir sisteme emanet etmek yanlış. Bilişim toplumu eğitim sorununa kalıcı çözüm getirmeye çalışırken bireylere de çok iş düşüyor. Bu kitap eğitimin nasıl evrim geçirdiğinin yanı sıra veli ve öğrencilerin daha iyi bir gelecek için neler yapabileceklerini de anlatıyor. Çocukları belirsiz bir geleceğe daha iyi hazırlamak hem mümkün hem de kolay, fakat bilinçli adımlar gerektiriyor. Gelecek daha güzel olabilir.”
 

Sistem Çaresiz Eğitim Sizde isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; Erhan Erkut tarafından kaleme alınmıştır. DOĞAN KİTAP yayınevinin 25.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Sistem Çaresiz Eğitim Sizde isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Protestan Ahlakı ve Kapitalizmin Ruhu pdf oku indir başlıklı makalemizde Protestan Ahlakı ve Kapitalizmin Ruhu indir, Protestan Ahlakı ve Kapitalizmin Ruhu oku ve Protestan Ahlakı ve Kapitalizmin Ruhu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sistem Çaresiz Eğitim Sizde pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.