Kudüs Her Müslümanın Ortak Davası pdf oku indir

tarafından
43
Kudüs  Her Müslümanın Ortak Davası pdf oku indir

“Bu toprakların bir karışını bile satmam, çünkü bu topraklar bana değil, halkıma aittir. Halkım bu imparatorluğun her karışını kanını feda ederek elde etmiştir? Milletim bu vatanı kanlarıyla korumuştur. Bu toprakları kanlarımızla örteriz de elimizden alınmasına asla izin vermeyiz. O bizden ayrılıp uzaklaşmadan onu tekrar kanlarımızla örteriz. Ben onun hiç bir parçasını veremem. Bırakın yahudiler milyarlarını kendilerine saklasınlar. İmparatorluk parçalandığı zaman onlar, Filistin’i hiç karşılıksız ele geçiribilirler. Bu vatan ancak cesetlerimiz parçalanarak taksim edilebilir. Her ne şekilde olursa olsun bizi parçalamalarına asla izin vermeyeceğim.”

II. Abdülhamid
 

Kudüs
Her Müslümanın Ortak Davası isimli 166 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Yusuf el-Karadavi tarafından kaleme alınmıştır. NİDA YAYINCILIK yayınevinin 01.11.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kudüs
Her Müslümanın Ortak Davası isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Bir Vaizenin Günlüğü pdf oku indir başlıklı makalemizde Bir Vaizenin Günlüğü indir, Bir Vaizenin Günlüğü oku ve Bir Vaizenin Günlüğü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kudüs Her Müslümanın Ortak Davası pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.