Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası Video Destekli Özel Sorularla pdf oku indir

tarafından
13
Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası Video Destekli Özel Sorularla pdf oku indir

Konu anlatımlarımda çok sık kullandığım “Neyin peşindesin?” sorusunun verdiği ilhamla ciddi anlamda net artıracak bir kitap hazırladım.
 
Kitapta tüm paragraf soru tarzlarına eksiksiz yer verdim ve yine videolarda sık kullandığım ifadeleri, bazı seçme sorular üzerine ekledim.
 
Kitapta her seviyeden soru yer almakta olup sınav formatını birebir yansıtması için büyük çaba harcadığımı söylemeden edemeyeceğim.
 
Her teste bir tane video çözümlü soru koydum. Bu sorular taktiğimizi zorlayacak sorulardır. Yani bu kitap bittiğinde taktikleri zorlayacak bir soru görürseniz artık onu da saniyesinde yapabileceksiniz. Kısacası bu kitap paragrafta hiçbir açık bırakmamak için yazıldı. İddia etmiyorum, çok net söylüyorum ki kitabım sizlere çok ciddi anlamda yol aldıracak. Taktiğimizin tam tersi bir soru görseniz bile en ufak bir zaman kaybı yaşamayacaksınız.
 
Peki, kitabı nasıl çözmeliyiz?
 
Kitabın her bölümünü bitire bitire değil de her gün iki üç soru tarzından birer ikişer test çözerek giderseniz kitaptan en yüksek verimi alabilirsiniz. Mesela bir gün yer değiştirme, olumsuz soru kökü ve ana düşünceden bir iki test çözerek gitmeniz size en yüksek faydayı sağlayacaktır. Lütfen bölümleri bitirerek ilerlemeyiniz. Taktiklerle Paragraf, Fulleten Paragraf, Paragraf Soru Avı ve 15×15 Paragraf Denemelerimi de bitirmeniz paragraf konusunda soru kaçırmamanız için en büyük adım olacaktır.
 
Bakma öyle  Hemen başla
 
Başarılar…
 

Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası Video Destekli Özel Sorularla isimli 304 sayfadan oluşan kitap ; Rüştü Bayındır tarafından kaleme alınmıştır. PELİKAN YAYINLARI yayınevinin 14.07.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası Video Destekli Özel Sorularla isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası Video Destekli Özel Sorularla pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.