Çakırcalı Efe pdf oku indir

tarafından
8
Çakırcalı Efe pdf oku indir

Çakırcalı Memed Efe, on beş yıldan fazla bir zaman boyunca eşkiya olarak Osmanlıya baş kaldırmış, binden fazla insanı öldürmüş öte yandan fakir fukaranın koruyucusu olmuştur. Yaşar Kemal, Çakırcalı’yı öldüren müfrezenin kumandanı Albay Rüştü Kobaş’ın veridği bilgiler ışığında eşkiyanın hayat hikayesini, tanıklarının yorumlarına da yer vererek anlatır.

“Yaşar kemal insanoğlunun çektikleri hırs dolu bir beceriyle anlatan yürekli bir yazardır. O isyan ve öfkesini, insanlara karış Batı yazarlarında az görülen bir güvenle desteklenmesini bilmiştir.”
 

Çakırcalı Efe isimli 182 sayfadan oluşan kitap ; Yaşar Kemal tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 15.01.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Çakırcalı Efe isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Ailemde Kahraman Yok! pdf oku indir başlıklı makalemizde Ailemde Kahraman Yok! indir, Ailemde Kahraman Yok! oku ve Ailemde Kahraman Yok! pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çakırcalı Efe pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.