Yeşilin Kızı Anne – Ada pdf oku indir

tarafından
14
Yeşilin Kızı Anne – Ada pdf oku indir

On sekiz yaşına gelen, Avonlea kasabasının neşe kaynağı, duygusal ve şairane Anne; hikâyesinin bu bölümünde Green Gables’tan ayrılıp maceralarına Yeni İskoçya’da, hayallerini süsleyen Redmond Üniversitesinde devam ediyor. Burada yeni arkadaşlıklar, yeni heyecanlar ve yeni âşıklar kendisini beklerken elbette artık rakibi olarak görmediği Gilbert Blythe, can dostu Diana Barry, ailenin vazgeçilmez bir üyesi hâline gelen Bayan Lynde gibi sevdiğiniz pek çok karakter hayatının bir parçası olmaya devam ediyor. Gilbert, Charlie, Priscilla ve arkadaş grubuna yeni katılan Philippa, Redmond’da Anne’e eşlik ediyor. Green Gables dışında sıcak bir ev daha bulan, başkalarının işlerine karışmaya devam eden, dostlarının sevinçlerini paylaşan, edebiyat sevgisinden vazgeçmeyen, anne babasıyla ilgili bilgiler edinen kahramanımız aynı zamanda kayıplar yaşıyor, güçlükler çekiyor, hayal kırıklıklarıyla savaşıyor fakat nihayet Beyaz Atlı Prens’iyle tanışıp hisleriyle yüzleşmeyi de öğreniyor.
 
Anne, ölümsüz Alice’ten sonra edebiyat dünyasındaki en gözde, en sevilesi çocuktur.
– Mark Twain
 
Anne, çevresindeki dünyadan zevk alan ve hayalleri yardımıyla neşesini herkese bulaştıran bir karakter.
 
—Guardian
 

Yeşilin Kızı Anne – Ada isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; L. M. Montgomery tarafından kaleme alınmıştır. SALTOKUR yayınevinin 20.05.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Yeşilin Kızı Anne – Ada isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Muhteşem Gatsby (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Muhteşem Gatsby (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Muhteşem Gatsby (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Muhteşem Gatsby (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yeşilin Kızı Anne – Ada pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.