Yanan Ormanlarda Elli Gün / Bu Diyar Baştanbaşa 2 pdf oku indir

tarafından
13
Yanan Ormanlarda Elli Gün / Bu Diyar Baştanbaşa 2 pdf oku indir

Romanlarında Anadolu insanının gerçek dünyasını destansı boyutlara taşıyan, yaşanmış ve yaşanan gerçeği mitlerin, efsanelerin evreninde çoğaltan Yaşar Kemal, sadece bir romancı ve halkbilimci değil, gazetelerimizde modern röportaj yazarlığının da kurucusudur. Onun, her biri yayımlandığı dönemde olay yaratan röportajlarında gerçek, hayat buldu ve okuyucuyu sarstı.

Bu Diyar Baştanbaşa dörtlüsünün ikinci kitabı Yanan Ormanlarda Elli Gün “Doğuda İnanılmaz Şeyler Gördüm” başlıklı bir röportajla başlar. İnanılmaz ve acı şeyler Yaşar Kemal’in satırlarında masalsı bir güzelliğe bürünür, içimize işler. Hayat kaynağımız doğaya yaptığmız kötülüklerle bizi yüzleştirir.
 

Yanan Ormanlarda Elli Gün / Bu Diyar Baştanbaşa 2 isimli 221 sayfadan oluşan kitap ; Yaşar Kemal tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 27.02.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Yanan Ormanlarda Elli Gün / Bu Diyar Baştanbaşa 2 isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Göktürk Kitabeleri (Cep Boy) pdf oku indir başlıklı makalemizde Göktürk Kitabeleri (Cep Boy) indir, Göktürk Kitabeleri (Cep Boy) oku ve Göktürk Kitabeleri (Cep Boy) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanan Ormanlarda Elli Gün / Bu Diyar Baştanbaşa 2 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.