Deniz Kenarında pdf oku indir

tarafından
4
Deniz Kenarında pdf oku indir

Deniz Kenarında göç deneyiminin yol açtığı kimlik karmaşası, aidiyet sorunu ve kültürel etkileşim üzerine sarsıcı bir roman.
 
Ülkesinden sahte bir pasaportla kaçıp İngiltere’ye sığınma talebinde bulunan Salih Ömer’in eski hayatıyla yeni hayatı arasındaki eşikte bir pasaport memuru durmaktadır. Bir mülteci olarak ayak bastığı yeni ülkede İngilizce bildiğini saklayarak görünmez olmayı seçen ve bir tür pasif direniş sergileyen Salih Ömer zamanla hikâyesini çevresindeki insanlara anlatmayı öğrenir. İngiltere’de tanıştığı Latif’le ilişkisi ise onu kendi geçmişiyle yüzleşmeye götürür. Aşk, ihanet, mültecilik ve yabancılık deneyimlerinin sömürgecilik çağındaki anlamlarına dair sarsıcı bir anlatı sunan Deniz Kenarında, Abdulrazak Gurnah’ın unutulmaz yapıtlarından biri. “Deniz Kenarında, Gurnah’ın çağımızın en önemli seslerinden biri olduğunu kanıtlayan zengin, etkileyici ve hakikat dolu bir roman.”
 
Amıtav Ghosh “Deniz Kenarında, sömürgecilik sonrası Afrika’da yer değiştirme ve göç deneyiminin yarattığı travmaya dair büyüleyici bir roman.”
Mustapha Kharoua
 

Deniz Kenarında isimli 304 sayfadan oluşan kitap ; Abdulrazak Gurnah tarafından kaleme alınmıştır. İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 14.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Deniz Kenarında isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kadimzamanlar ve Diğer Vakitler pdf oku indir başlıklı makalemizde Kadimzamanlar ve Diğer Vakitler indir, Kadimzamanlar ve Diğer Vakitler oku ve Kadimzamanlar ve Diğer Vakitler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Deniz Kenarında pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.