Biraz Uyusam Düzelirim pdf oku indir

tarafından
15
Biraz Uyusam Düzelirim pdf oku indir

“Ben anne ve babamı sadece fotoğraflardan bilirdim. Fotoğraflar iki boyutlu, anne kokmayan, baba diye sarılamayacağınız parlak kâğıtlardır. Sizi hiçbir zaman anlamazlar. Sadece donuk bir dünyadan yüzünüze bakarlar. Fotoğraflar çoğu zaman dikdörtgendir. Neden bilir misiniz? Onlara bakarken köşeleri kalbinize batsın diye. Bir yerlerinizi kesip kanatsınlar diye.”
 
Postacı amcası Refik tarafından büyütülen Bilge, amcasının ölümü üzerine kendi ayakları üzerinde durmaya çalışır ve bir eczane açar. Yaşadığı tüm zorluklara rağmen başarılı da olur. Fakat “zirve” denebilecek noktayı gördükten sonra ruhunu kuşatan kumar bağımlılığına yenik düşer ve doğal bir afet sebebiyle de ekonomik anlamda dibe vurur. Durumu düzeltmek için başvurduğu tefeci de çare olmayınca, kendini hiç ummadığı bir yerde bulur.
 
Biraz Uyusam Düzelirim, bir yok oluş romanı.
 

Biraz Uyusam Düzelirim isimli 216 sayfadan oluşan kitap ; Doruk Kirezci tarafından kaleme alınmıştır. MÜPTELA yayınevinin 01.09.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Biraz Uyusam Düzelirim isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan İstanbul Portresi pdf oku indir başlıklı makalemizde İstanbul Portresi indir, İstanbul Portresi oku ve İstanbul Portresi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Biraz Uyusam Düzelirim pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.