Yüz Yüze pdf oku indir

tarafından
16
Yüz Yüze pdf oku indir

Savaş, Cengiz Aytmatov’un anlattığı güçlü hikâyelerin baş aktörüdür şüphesiz. Yüz Yüze de taze umutlarla evlenen bir çiftin trajik hikâyesini anlatır. Evliliklerinin baharında patlak veren savaşın ardından ülkesini savunan binlercesiyle birlikte savaşa yollanan Cumabay, ölüm korkusuna yenik düşerek cepheden kaçar. Geceleri evinde, gündüzleri ise mağarada yorucu bir kaçak hayatı yaşarken zor koşullar günden güne onu daha derinden etkilemeye ve değiştirmeye başlar.
Aytmatov’un kötülüğün doğasına ilişkin cesur sorular sorduğu Yüz Yüze; iyilik, kötülük ve değişim üzerine çarpıcı bir hikâye.
 

Yüz Yüze isimli 68 sayfadan oluşan kitap ; Cengiz Aytmatov tarafından kaleme alınmıştır. KETEBE YAYINEVİ yayınevinin 02.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Yüz Yüze isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan İyi Geceler Bay Tom pdf oku indir başlıklı makalemizde İyi Geceler Bay Tom indir, İyi Geceler Bay Tom oku ve İyi Geceler Bay Tom pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yüz Yüze pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.