Kur’an Yolu Türkçe Meal ve Tefsir (5 Cilt Takım) pdf oku indir

tarafından
30
Kur’an Yolu Türkçe Meal ve Tefsir (5 Cilt Takım) pdf oku indir

Alanlarında uzman bir heyet tarafından (Prof. Dr. Hayrettin Karaman, Prof. Dr. Mustafa Çağırıcı, Prof. Dr. İ. Kafi Dönmez, Prof. Dr. Sadrettin Gümüş) hazırlanan Kur’an Yolu Meâl ve Tefsiri, mushaf tertibine göre hazırlanmıştır ve ayetler hakkında özlü bilgiler içermektedir. Eser, Kur’an’ı ibadet olarak okumanın yanında anlamayı hedefleyen her okuyucu için bir başvuru kaynağı mahiyetindedir.
 

Kur’an Yolu Türkçe Meal ve Tefsir (5 Cilt Takım) isimli 3863 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI yayınevinin 28.08.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kur’an Yolu Türkçe Meal ve Tefsir (5 Cilt Takım) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Yeni Başlayanlar İçin Din Felsefesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Yeni Başlayanlar İçin Din Felsefesi indir, Yeni Başlayanlar İçin Din Felsefesi oku ve Yeni Başlayanlar İçin Din Felsefesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kur’an Yolu Türkçe Meal ve Tefsir (5 Cilt Takım) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.