Dumbledore (Ciltli) Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları – Gayriresmî Araştırma pdf oku indir

tarafından
7
Dumbledore (Ciltli)  Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları – Gayriresmî Araştırma pdf oku indir

“… eleştirel makalelerden oluşan bir kitabı okurken alacağınız en büyük keyif…
-SARVENAZ TASH, The Geek’s Guide to Unrequited Love kİtabının yazarı
 
Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore, Hogwarts’ın Müdürü, Harry Potter serisinin en dikkat çeken ve gizemli figürlerinden biri olmuştur. İlkesiz, böceksi bir gazetecinin bir keresinde dediği gibi o, bir biyograficinin rüyasıdır. Dumbledore bir bilge miydi ya da sınırları var mıydı? İyiliksever miydi yoksa kindar mı? Sıradışı bir hayatın son yıllarında onu yönlendiren şey gerçekte neydi?
Dumbledore, tartışmalı müdürün portresini oluşturmak üzere Harry Potter kitaplarının satır aralarını araştırıyor: Görünürdeki her tesadüfün içinde Dumbledore’dan bir iz bulup, vermek zorunda olduğu imkânsız kararları gözler önüne seriyor. Yazar Irvin Khaytman’ın bu derinlemesine incelemesi, Harry Potter serisindeki olaylara yepyeni bir ışık tutarken, hayranların bugüne kadar havada kalan sorularını da çözüme ulaştırıyor.
 

Dumbledore (Ciltli)
Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları – Gayriresmî Araştırma isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; Irvin Khaytman tarafından kaleme alınmıştır. MARTI YAYINLARI yayınevinin 21.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Dumbledore (Ciltli)
Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları – Gayriresmî Araştırma isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Bir Düğün Gecesi / Dar Zamanlar -2 pdf oku indir başlıklı makalemizde Bir Düğün Gecesi / Dar Zamanlar -2 indir, Bir Düğün Gecesi / Dar Zamanlar -2 oku ve Bir Düğün Gecesi / Dar Zamanlar -2 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dumbledore (Ciltli) Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları – Gayriresmî Araştırma pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.