Bir Düğün Gecesi / Dar Zamanlar -2 pdf oku indir

tarafından
19
Bir Düğün Gecesi / Dar Zamanlar -2 pdf oku indir

“İntihar etmeyeceksek içelim bari!”

“Denebilir ki, Türkiye’de aydın sorununu Türkiye’nin tarihsel dönüşümüne somut insana eklemleyen romanlar, ilk kez Adalet Ağaoğlu’nun çabasıyla gerçekleştirilmiştir. Ağaoğlu, günümüzün hiç kuşkusuz en önemli romancısı. Bir Düğün Gecesi, yalnız uzmanların, eleştirmenlerin üzerinde düşünce birliğine vardığı bir roman değil; aynı zamanda geniş bir okuyucu kitlesi tarafından benimsenen, tartışılan bir eser.”

Hilmi Yavuz

Oğuz Atay’ın Tutunamayanlar’ı ile aydınların iç dünyasına açılan pencere, Adalet Ağaoğlu’nun o nefis yapıtı Bir Düğün Gecesi ile Tanpınar’ın Huzur’unun bir uzantısı niteliğine bürünmektedir.

Vedat Günyol
 

Bir Düğün Gecesi / Dar Zamanlar -2 isimli 380 sayfadan oluşan kitap ; Adalet Ağaoğlu tarafından kaleme alınmıştır. EVEREST YAYINLARI yayınevinin 22.09.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Bir Düğün Gecesi / Dar Zamanlar -2 isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Profesör Andersen'in Gecesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Profesör Andersen'in Gecesi indir, Profesör Andersen'in Gecesi oku ve Profesör Andersen'in Gecesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Düğün Gecesi / Dar Zamanlar -2 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.