Konuşan Anlatım Serisi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Analizli Sorular pdf oku indir

tarafından
12
Konuşan Anlatım Serisi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Analizli Sorular pdf oku indir

Serinin Hikâyesi
Serinin bu bölümünde, sınav müfredatına uygun olarak hazırladığımız analizli sorulara yer verdik. İçeriğindeki derslerle ilgili tüm bilmeniz gerekenleri bu kitapta bulabileceksiniz.
Eserimiz, aralıklı tekrar tekniğine göre düzenlenmiştir. Bu nedenle, derse ait bütün konuların çalışmasından sonra ilgili bölüm sorularının çözülmesini tavsiye ediyoruz.
Soruların doğru cevaplarının yanı sıra yanlış seçeneklerdeki kavramlar ve konular, öğrenmeniz gereken bilgilere dikkat çekilmesi amacıyla hazırlanmış ve seçeneklere yerleştirilmiştir.
Analizli sorularda yaptığımız açıklamalar ile uzun sınav maratonunda ihtiyacınız olan doğru bakış açısını kazandırmayı hedefliyoruz.
Her dersin sonunda sıraladığımız kavram bilgileri ile hem konuların önem derecesini ayırt edebilecek hem de konu tekrarlarınızı hızlı bir şekilde yapabileceksiniz.
Son kısımda yer verdiğimiz tablo ile derslerdeki eksikliklerinizi ve durumunuzu görebilmenizi amaçladık.
Soru, görüş veya eleştiriniz için bize sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İçeriğindeki Dersler
İslam Kültür ve Medeniyeti
İslam Felsefesi Din Felsefesi
Din Sosyolojisi
Din Psikolojisi
Din Eğitimi
Dinler Tarihi
 

Konuşan Anlatım Serisi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Analizli Sorular isimli 266 sayfadan oluşan kitap ; Seyfullah Fatih Aydın tarafından kaleme alınmıştır. KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 08.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Konuşan Anlatım Serisi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Analizli Sorular isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Konuşan Anlatım Serisi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Analizli Sorular pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.