Pollyanna pdf oku indir

tarafından
17
Pollyanna pdf oku indir

Eleanor H. Porter’ın ölümsüz eseri Pollyanna, olumsuzluğa, üzüntülere karşı “mutluluk zırhı” kuşanan herkesin kahramanı olmaya devam ediyor. Annesini seneler önce kaybeden ve bir yardım derneğinin desteğiyle hayatını sürdüren Pollyanna, her şeye rağmen güzel düşünmeyi başarıyordur. Bir gün babasını da kaybettiğini öğrenen Pollyanna artık son derece katı kurallara sahip bir eve, teyzesinin yanına taşınır. O günden sonra hayatın yeni yüzüyle tanışan neşe dolu Pollyanna, hızla çocukluğun dingin sularından yetişkinliğin dalgalı denizlerine karışacak fakat yine de mutlu olmayı başaracaktır.
 

Pollyanna isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; Eleanor H. Porter tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 06.05.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Pollyanna isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Define (Günümüz Türkçesiyle) (Katon Kapak) pdf oku indir başlıklı makalemizde Define (Günümüz Türkçesiyle) (Katon Kapak) indir, Define (Günümüz Türkçesiyle) (Katon Kapak) oku ve Define (Günümüz Türkçesiyle) (Katon Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Pollyanna pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.