Allah’ın Güzel İsimleri 99 Esma-i Hüsna (Ciltli) pdf oku indir

tarafından
19
Allah’ın Güzel İsimleri 99 Esma-i Hüsna (Ciltli) pdf oku indir

Şimdi ben sana bu kitapta Allah’ın, Peygamber Efendimiz’in (selamların en güzeli ona olsun) bize öğrettiği 99 isminin ne anlama geldiğini anlatmaya çalışacağım. Bunu yaparken, yeryüzünde gözümüzün gördüğü pek çok şeyden mesela kelebeklerden, arılardan, ağaçlardan, dağlardan, yıldızlardan, serin, tatlı suları neşe ile akan derelerden, uçsuz bucaksız okyanuslardan ve o okyanuslarda özgürce yüzen balıklardan, ormanlarda koşuşan güzel gözlü ceylanlardan, kanatlarını aça kapata uçan kuşlardan, süzülüp geçen bulutlardan, kar ve yağmur tanelerinden misaller vereceğim. Böylece biz, seninle beraber ikimiz, bu kitabın sonuna geldiğimizde, Rabbimizi çok daha iyi tanıyor olacağız. Ve birgün bize, “Rabbin kim?” diye sorduklarında, melekleri bile şaşırtacak ve mutlu edecek muhteşem cevaplar vereceğiz. “Benim Rabbim!” diyeceğiz mesela… “Yarattığı her şeylere güzel şekiller veren, çiçekleri, kuşları, arı ve kelebekleri hiçbir mecburiyeti olmadığı halde, böyle güzel yaratan MUSAVVİR’dir!”
 

Allah’ın Güzel İsimleri 99 Esma-i Hüsna (Ciltli) isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Özkan Öze tarafından kaleme alınmıştır. UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI yayınevinin 13.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Allah’ın Güzel İsimleri 99 Esma-i Hüsna (Ciltli) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Kitap) pdf oku indir başlıklı makalemizde İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Kitap) indir, İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Kitap) oku ve İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Kitap) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Allah’ın Güzel İsimleri 99 Esma-i Hüsna (Ciltli) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.