İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Kitap) pdf oku indir

tarafından
6
İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Kitap) pdf oku indir
          İşi vaktinden çok olanların içinde ‘şarkın en sevgili sultanı’ Selahaddin de var, 700 yıllık bereketli Devlet-i Âliye’nin kurucusu Er­tuğrul Gazi de. Yakın tarihimizden İski­lipli Atıf’ı biraz hüzünle, Hasan El Benna’yı tüm dünyaya okuduğu meydanlarla bir kez daha yâd ediyoruz. Seyyid Kutup ile Mısır zindanlarından, Dursun Fevzi Güven ile Trabzon dağlarından dava esintilerini ta­şıyoruz günümüze. Aynı yükü mukaddes bir dava olarak yüklenmek isteyenlere işleri vakitlerinden çok olanların örnek hayatları bu eserde.

 

İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Kitap) isimli 824 sayfadan oluşan kitap ; Nureddin Yıldız tarafından kaleme alınmıştır. TAHLİL YAYINLARI yayınevinin 21.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Kitap) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Mekanlar ve Olaylarla Hz. Muhammed'in Hayatı (Mekke-Medine) pdf oku indir başlıklı makalemizde Mekanlar ve Olaylarla Hz. Muhammed'in Hayatı (Mekke-Medine) indir, Mekanlar ve Olaylarla Hz. Muhammed'in Hayatı (Mekke-Medine) oku ve Mekanlar ve Olaylarla Hz. Muhammed'in Hayatı (Mekke-Medine) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Kitap) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.