Heidi pdf oku indir

tarafından
15
Heidi pdf oku indir

Hayat dolu, etrafına neşe saçan bir çocuktur Heidi. Küçük yaşta ailesini kaybedince teyzesi tarafından büyükbabasının yanına getirilir. Bu huysuz ve sert ihtiyar başlarda onu istemez. Mutlu hâlini yadırgar. Günden güne  herkese kendini sevdirir Heidi. Alp Dağları’nın gölgesinde hem büyük babasına hayat ışığı olur hem de bütün köye sahip olduklarının kıymetini hatırlatır. Peter ve Clara ise, onun Alpler’deki hatıralarının en özel kahramanlarıdır. Köyden ayrılan Heidi, Clara’nın yanında hiç tanımadığı başka bir dünyanın eşiğinden süzülür. O dünya, küçük köydekine hiç benzemez. Şehirdeki bütün imkânlara rağmen Heidi, saman dolu döşeğini ve taze sütü bu hayata tercih edecektir.
 

Heidi isimli 168 sayfadan oluşan kitap ; Johanna Spyri tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 28.11.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Heidi isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Bozkırdaki Çekirdek pdf oku indir başlıklı makalemizde Bozkırdaki Çekirdek indir, Bozkırdaki Çekirdek oku ve Bozkırdaki Çekirdek pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Heidi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.