Dişi Kurdun Rüyaları pdf oku indir

tarafından
13
Dişi Kurdun Rüyaları pdf oku indir

Bu kitap, yüz yılımızın önde gelen yazarlarından Cengiz Aytmatov’un büyük yankılar uyandıran son romanıdır. Aytmatov bu romanında iyi-kötü, ilahî adalet ve kader gibi çetin konuları sorgulamaktadır. İnsanın bu ezelî ve ebedî soruları, bir papaz okulu öğrencisinin düşüncelerinde, esrar kaçakçılarının, Kırgız çobanlarının ve kurtların hayat hikâyelerinde irdelenmektedir. İlahî kudretin varlığını sürekli vurgulayan, ama sorumluluğu insanda ve insanların ortak sorumluluğunda arayan çok çarpıcı bir olaylar örgüsü anlatılmaktadır. Dişi Kurdun Rüyaları aynı zamanda çok etkileyici bir ‘çevre romanı’dır. Aytmatov’un, kirletilen Kırgız bozkırları ve bozulan tabiat dengesi karşısında haykırışıdır.
 

Dişi Kurdun Rüyaları isimli 400 sayfadan oluşan kitap ; Cengiz Aytmatov tarafından kaleme alınmıştır. ÖTÜKEN NEŞRİYAT yayınevinin 25.02.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Dişi Kurdun Rüyaları isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Güneş Ülkesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Güneş Ülkesi indir, Güneş Ülkesi oku ve Güneş Ülkesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dişi Kurdun Rüyaları pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.