Dakikalar İçinde Psikoloji Anında Açıklanan 200 Temel Kavram pdf oku indir

tarafından
40
Dakikalar İçinde Psikoloji  Anında Açıklanan 200 Temel Kavram pdf oku indir

İNSAN ZİHNİNE VE DAVRANIŞINA DAİR
BİLİMSEL BİR YAKLAŞIM

Psikolojinin temellerinden günümüz uygulamalarına, öngörülemez insan zihni ve davranışına tutulan bir mercek… Görseller eşliğinde 200 temel psikolojik kavram, teori ve uygulama üzerinden eşsiz bir başvuru kitabı…
Hafıza ne ölçüde ruh haline bağlıdır? Neden kendimizi başkalarıyla karşılaştırırız? Farklı zekâ türleri var mıdır? Zekâ doğuştan mıdır, sonradan da geliştirilebilir mi? Yaşla birlikte nasıl değişiriz? Bizi çevreleyen dünyada tepkilerimizi neye göre veririz? Bilinçli beyinde neler olur? Geçmişten bugüne ruhsal hastalıklara yaklaşımımız nasıl değişti?
Uzun Lafın Kısası serisinden Psikoloji, Pavlov’un köpeklerinden deneysel etiğe, kişilik gelişiminden bilişsel davranışçı terapiye kadar pek çok hususta hızlı ve doyurucu bir okuma vadediyor.
Psikolojinin ilkeleri, çocukluk gelişimimizden başkalarıyla etkileşimimize kadar pek çok insani meseleye ışık tuttuğu için her birimiz için geçerlidir ve bu kitap; görseller ve açıklayıcı şemalarla zenginleştirilmiş her bir bölümüyle bizi insana dair büyüleyici bir yolculuğa davet ediyor.
Eğitici olduğu kadar sade ve anlaşılır üslubuyla bu alana ilgi duyan herkes için mükemmel bir kaynak…
 

Dakikalar İçinde Psikoloji
Anında Açıklanan 200 Temel Kavram isimli 416 sayfadan oluşan kitap ; Marcus Weeks tarafından kaleme alınmıştır. KRONİK KİTAP yayınevinin 20.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Dakikalar İçinde Psikoloji
Anında Açıklanan 200 Temel Kavram isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Pozitif Disiplin pdf oku indir başlıklı makalemizde Pozitif Disiplin indir, Pozitif Disiplin oku ve Pozitif Disiplin pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dakikalar İçinde Psikoloji Anında Açıklanan 200 Temel Kavram pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.