Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi pdf oku indir

tarafından
8
Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi   pdf oku indir

Heyecanla beklenen sıradan bir doğum, ‘küçük’ Benjamin’i Baltimore’daki hastane odasına ölümün hemen eşiğinde bırakır. Doktorların, anne ve babasının onu gördüklerinde yaşadıkları hayreti giderecek hiçbir açıklaması yoktur. Hiç de sıradan olmayan bu yetmişlik koca bebeği ne yapacaklarını ya da çevrelerine nasıl açıklayacaklarını bilemez hâlde hastaneden ayrılırlarken başlar işte Benjamin Button’ın Tuhaf Hikâyesi.

F. Scott Fitzgerald’ın bu kısacık öyküsü, Hollywood stüdyolarında iki saati aşkın keyifli bir filme dönüşürken çok daha geniş kitlelerin de onu tanımasını sağlayacaktır.
 
 

Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi isimli 48 sayfadan oluşan kitap ; F. Scott Fitzgerald tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 21.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Beyaz Geceler pdf oku indir başlıklı makalemizde Beyaz Geceler indir, Beyaz Geceler oku ve Beyaz Geceler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.