Beyaz Geceler pdf oku indir

tarafından
12
Beyaz Geceler pdf oku indir

Dostoyevski’nin, Petersburg sokaklarında “flaneur” bir kahramanla okuyucusunu gezintiye çıkardığı öykü, yazarın diğer eserlerinin realist havasını romantizm sisleriyle süslüyor. “Rus işi bir bıçak” Beyaz Geceler ile sizi; gençliğin, aşkın, mutluluğun ve mutsuzluğun kuşatmasına almaya hazırlanıyor.
“Öylesine harika bir geceydi ki, böylesine güzeli ancak gençlikte mümkün olur sevgili okuyucu. Gökyüzü o kadar açık, o kadar yıldızlıydı ki, ‘‘Böyle bir göğün altında nasıl olur da öfkeli ve kaprisli olabilir insan?’’ diye sormadan edilemezdi. Bu soru da gençlere özgü bir sorudur sevgili okuyucu, hem de çok gençlere özgü. Tanrı, sizin gönlünüze de sık sık gençlik serpiştirsin.”
 

Beyaz Geceler isimli 72 sayfadan oluşan kitap ; Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınmıştır. KARBON KİTAPLAR yayınevinin 22.06.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Beyaz Geceler isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü pdf oku indir başlıklı makalemizde Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü indir, Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü oku ve Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Beyaz Geceler pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.