O muydu? pdf oku indir

tarafından
13
O muydu? pdf oku indir

Stefan Zweig’ın öykücülüğünde ayrı bir yer tutan O muydu?, kemirici bir duygu olan şüpheyi eksene alır ve bu duygunun insanı sürüklediği kaygı, sıkıntı ve çaresizlik atmosferinden okura seslenir. Öyküye, Zweig’da benzerine pek rastlamadığımız türden, huzurlu İngiliz taşrasında polisiye bir kurgu eşlik eder.
Tutkuyla savrulan hayatların yazarı, derin, yoğun ve güçlü karakterlerin yaratıcısı Stefan Zweig, bu benzersiz öyküsünde, bizi John Charleston Limpley’le tanıştırır. Mr. Limpley’in çevresi ve köpeği Ponto’yla ilişkisine, komşusu Betsy’nin titiz, şüpheci gözlerinden tanık oluruz. Zweig, kaçınılmaz felaketi, klasik İngiliz polisiyelerinden aşina olduğumuz “kim yaptı?” sorusunun etrafında düğümler.
“Şahsen katilin o olduğundan neredeyse eminim; ama elimde çürütülmesi imkânsız o son kanıt yok.”
 

O muydu? isimli 56 sayfadan oluşan kitap ; Stefan Zweig tarafından kaleme alınmıştır. CAN YAYINLARI yayınevinin 14.10.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. O muydu? isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Atatürk’ün Hatıraları pdf oku indir başlıklı makalemizde Atatürk’ün Hatıraları indir, Atatürk’ün Hatıraları oku ve Atatürk’ün Hatıraları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

O muydu? pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.