Sarmal pdf oku indir

tarafından
17
Sarmal pdf oku indir

1950’li yıllardan itibaren önce ABD destekli sonra
Suudi Arabistan sermayesinin katkılarıyla bir “siyasal
İslam” organizasyonu kuruldu.
Bu örgüt/organizasyon gelişti, büyüdü, çeşitli kollarıyla ağ gibi ülkemizi sarmaladı. Kadrolar yetiştirdi, kurumlara sızdı, bürokrasiye yerleşti, parça parça devleti ele geçirdi ve en sonunda “tam iktidar” oldu. Uzun yıllardır da Türkiye Cumhuriyeti devletini yönetiyor.
Şimdi ise onların çocukları, tıpkı 1950’li ve 60’lı yıllarda babalarının dedelerinden devraldığı gibi, bu organizasyonu babalarından devralmaya hazırlanıyor.
Birinci kuşak oluşturdu, ikinci kuşak büyüttü, üçüncü kuşak ise günümüz Rabıta’sını kurarak hanedanlaşmaya hazırlanıyor.
Kısacası MTTB’den TÜRGEV’e uzanan bu “Sarmal”, cumhuriyetimizi dönüştürüyor.
 

Sarmal isimli 352 sayfadan oluşan kitap ; Murat Ağırel tarafından kaleme alınmıştır. KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ yayınevinin 12.02.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Sarmal isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Türkçülüğün Esasları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Türkçülüğün Esasları (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Türkçülüğün Esasları (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Türkçülüğün Esasları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sarmal pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.