Alis ve Mutluluk Virüsü Dikkat Kahkaha Bulaşıcıdır pdf oku indir

tarafından
14
Alis ve Mutluluk Virüsü  Dikkat Kahkaha Bulaşıcıdır pdf oku indir

Mutluluk Bulaşıcıdır!

Alis hapşırdığında basit bir soğuk algınlığı geçirdiğini düşünür. Bunun hayatını altüst edecek olayların başlangıcı olduğundan habersizdir. Bu virüsün Alis’i durmadan hapşırtmasının dışında bazı tuhaf semptomları vardır: Sonsuz bir gülme arzusu, iyi bir ruh hâli ve bolca neşe!

Alis, “Her Şeyin Mükemmel Şekilde Düzenli Olmasından Sorumlu En İyi Bakan” tarafından fark edildiğinde kendini mikropları azaltmak için yiyeceklerin dondurulmuş hâlde servis edildiği, kıkırdamanın yasak ve hastalanmanın çok büyük bir suç olduğu bir okulda bulur. Alis, bu okulun şimdinin aksine geçmişte çok eğlenceli olduğunu fark eder. Bir zamanlar okulu yöneten iyi kalpli müdüre ne olduğunu öğrenmeli, mutluluğu dünyadan silmeye kesinlikle kararlı olan bakanın planlarını bozmalıdır. Alis, onu durmadan kıkırdatan virüsüne rağmen başarılı olabilecek midir?
 

Alis ve Mutluluk Virüsü
Dikkat Kahkaha Bulaşıcıdır isimli 264 sayfadan oluşan kitap ; Gwen Lowe tarafından kaleme alınmıştır. TİMAŞ İLK GENÇ yayınevinin 11.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Alis ve Mutluluk Virüsü
Dikkat Kahkaha Bulaşıcıdır isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Alis ve Mutluluk Virüsü Dikkat Kahkaha Bulaşıcıdır pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.