Adem’in Laneti: Erkeklerin Olmadığı Bir Gelecek pdf oku indir

tarafından
20
Adem’in Laneti: Erkeklerin Olmadığı Bir Gelecek pdf oku indir

İnsanda cinsiyetleri ayrıştırmaya yarayan Y-kromozomu eşeyli üremeyi tehdit etmeye nasıl başladı? Erkeklerin saldırganlığının, açgözlülüğünün ve çokeşliliğinin genetik bir nedeni var mı? Bazı ailelerde genetik olarak sadece bir cinsiyetten çocuk sahibi olma eğilimi var mıdır? Eşcinsellik geni olabilir mi, cinsel yönelim ne zaman belirlenir?
Brtan Sykes, Adem’in Laneti’nde evrim teorisi ve genetik bilimindeki son gelişmelerin ışığında tüm bu sorulara cevaplar öneriyor ve yeni sorular ekliyor. Sykes, DNA ve kromozomlar düzeyindeki bilimsel araştırmaları büyük resmi görmemizi sağlayacak şekilde anlatıyor.
Genetik biliminin sürekli genişleyen sınırlarında dolanan bir polisiye roman akıcılığında kurgulanmış Adem’in Laneti’nde kadınlık genleri erkeklerin soyunu kurutmaya kararlı görünüyor ve insanlık için bambaşka bir gelecek çiziliyor.
Bryan Sykes, Oxford Üniversitesi İnsan Genetiği Bölümü emeritus profesörü, genetik araştırmalar yapan Oxford Ancestors şirketinin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı, Wolfson College bilim kurulu üyesi.
 

Adem’in Laneti: Erkeklerin Olmadığı Bir Gelecek isimli 246 sayfadan oluşan kitap ; Bryan Sykes tarafından kaleme alınmıştır. KOÇ ÜNİVERSİTESİ YAYINLARI yayınevinin 14.04.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Adem’in Laneti: Erkeklerin Olmadığı Bir Gelecek isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Adem’in Laneti: Erkeklerin Olmadığı Bir Gelecek pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.