Kayıp Aranıyor pdf oku indir

tarafından
6
Kayıp Aranıyor pdf oku indir

“Sait Faik Adalı Abasıyanık’ı tanımakla yeni bir ada keşfetmiş kadar sevinebilirsiniz, Adalı’nın adası bir dünyadan büyüktür, içinde her şey var. Gorki’nin Rus edebiyatına yaptığı hizmeti, Adalı Türk edebiyatına yapacak. Fakir fukaralar anafordan futbol maçına girer gibi Sait Faik’le beraber kitaplarımıza girdiler, yuria! (…)
Sait Faik için hikâyeci demek onu hapsetmek demektir. Sait Faik romancıdır, piyes muharriridir, her şeydir. Sırasıyla usta bir hokkabaz gibi piyesi ve romanı en ummadığınız yerinden çıkaracaktır. Sait Faik Adalı’ya abayı yaktık vesselam.”
 
                                                                                             Abidin Dino (S.E.S. Dergisi, 7 Haziran 1939, Sayı 1 )
 

Kayıp Aranıyor isimli 120 sayfadan oluşan kitap ; Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınmıştır. TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 01.07.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kayıp Aranıyor isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Hızırla Kırk Saat Şiirler -III pdf oku indir başlıklı makalemizde Hızırla Kırk Saat Şiirler -III indir, Hızırla Kırk Saat Şiirler -III oku ve Hızırla Kırk Saat Şiirler -III pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kayıp Aranıyor pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.