Zehra – Karabibik pdf oku indir

tarafından
13
Zehra – Karabibik pdf oku indir

Nabizade Nazım, Zehra’da, insan ilişkilerini konu almış ve karakterlerin ruh hâlleri üzerinde oldukça yoğunlaştığından dolayı eser, Türk edebiyatında “İlk psikolojik roman denemesi” olarak kabul edilmiştir.
 
Karabibik romanı ise, Türk köy hayatı ve köylüsünü anlatması bakımından bir ilk kabul edilir. Babadan kalan on iki dönümlük tarlanın bir kısmını satmak zorunda kalan Karabibik; kalan kısmının da elinden gitmesine direnen bir köylüdür. Tek derdi tarlasını sürmek, ekmeğini çıkartmaktır.
 
 

Zehra – Karabibik isimli 174 sayfadan oluşan kitap ; Nabizade Nazım tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 16.04.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Zehra – Karabibik isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Bir Kalbin Çöküşü (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Bir Kalbin Çöküşü (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Bir Kalbin Çöküşü (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Bir Kalbin Çöküşü (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Zehra – Karabibik pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.