Bilge Adamın Korkusu / Kral Katili Güncesi 2. Gün pdf oku indir

tarafından
14
Bilge Adamın Korkusu / Kral Katili Güncesi 2. Gün pdf oku indir

Bilge Adamın Korkusu yayımlandığı ilk hafta Amerika’da çoksatanlar listesine bir numaradan girdi.”

Her bilge adamın korktuğu üç şey vardır: fırtınalı bir deniz, aysız bir gece ve yumuşak başlı birinin öfkesi.”
Bilge Adamın Korkusu’nda Kvothe kahramanlık yolundaki ilk adımlarını atıyor ve kendi ömrü dahilinde efsane haline gelmenin hayatı bir adam için ne kadar zor kılabileceğini öğreniyor.

Uyuyan höyük krallarından prensesler kaçırdım. Trebon kasabasını yakıp kül ettim. Felurian’la bir gece geçirdim ve hem canıma hem de aklıma mukayyet olabildim. Çoğu insanın alındığından daha küçük bir yaşta Üniversite’den atıldım. Başkalarının gündüz gözüyle ağızlarına almaktan bile korktukları yollardan ay ışığı altında geçtim. Tanrılarla konuştum, kadınlar sevdim ve ozanları ağlatan şarkılar yazdım.
Benim adım Kvothe. Belki beni duymuşsunuzdur.

“Usta eli değmiş bir kitap.”
Sevin Okyay / Radikal Kitap
 

Bilge Adamın Korkusu / Kral Katili Güncesi 2. Gün isimli 994 sayfadan oluşan kitap ; Patrick Rothfuss tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 30.05.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Bilge Adamın Korkusu / Kral Katili Güncesi 2. Gün isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan İçimden Geçen Zaman pdf oku indir başlıklı makalemizde İçimden Geçen Zaman indir, İçimden Geçen Zaman oku ve İçimden Geçen Zaman pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bilge Adamın Korkusu / Kral Katili Güncesi 2. Gün pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.